o klubie

Fame Club to nowa wizytówka Katowic, łącząca styl, świetny klimat, najnowsze trendy a wszystko to w stylowym wnętrzu z profesjonalną obsługą barmańską
na najwyższym poziomie. Miejsce w którym spotkasz przyjaciół, ludzi biznesu, mody, stylistów, branży beauty & fashion oraz trendsetterów.
Fame Club to przede wszystkim doskonała muzyka, o którą zadbają rezydenci na dwóch parkietach muzycznych,
serwując wszystkie odmiany muzyki house, R'n'B, Chillout, Mash-ups.

Dbałość o szczegóły to nasza specjalność, dlatego profesjonalny cocktail flair bar wraz ze specjalną kartą menu zadba o Twój zmysł smaku!

Daj się porwać i zasmakuj niespotykanych nigdzie indziej cocktaili oraz produktów najwyższej jakości. Dopieszczamy, każdą strefę klubowa do najwyższych standardów, tak abyś czuł się niezwykle komfortowo i przyjemnie.

Lokal premium o nietuzinkowym wnętrzu, stworzonym ze smakiem i elegancja to doskonałe miejsce dla strefy biznesu.
Stwórz własny event i daj o siebie zadbać przez wykwalifikowany personel.